Bitnami Enano CMS Stack

Bulut Sunucuya Enano CMS Kurulum Programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 67 MB
  • Version 1.1.8
  • Dil İngilizce
  • Firma Bitnami
Bulut sunuculara veya Mac bilgisayarınızın bağlı olduğu yerel ağ sunucusuna tek bir tıklama ile Enano CMS içerik yönetim sistemini kurmanıza yarayan Bitnami Enano CMS Stack programı sayesinde kendinize ait ücretsiz web sitenizi internette yayınlamadan gel
Bulut sunuculara veya Mac bilgisayarınızın bağlı olduğu yerel ağ sunucusuna tek bir tıklama ile Enano CMS içerik yönetim sistemini kurmanıza yarayan Bitnami Enano CMS Stack programı sayesinde kendinize ait ücretsiz web sitenizi internette yayınlamadan geliştirebilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Bitnami Enano CMS Stack programı web master' lar, içerik geliştiriciler ve kolay yönetim araçlarına sahip Enano portalına sahip olmak isteyen kullanıcılar için geliştirilmiş olan ve hiç zorlanmadan tek bir tıklama ile bulut sunuculara portalınızı kurabilmenize olanak sağlayan bir kurulum programıdır. 

EnanoCMS hafif bir içerik yönetim sistemi olmasına rağmen, güçlü yönetim yetenekleri ve portalı ile dikkat çekmektedir. Çok yaygın kullanılmasa da Enano CMS forum ve blog tarzı siteler oluşturmanıza yaramaktadır.
Daha Fazla Göster
Bitnami Enano CMS Stack indir
DİĞER SÜRÜMLER